Produkty z wybranej kategorii

Tablica manipulacyjna Little Dragon to odkrywcza przestrzeń, w której nauka figlarnie przeplata się z zabawą. Podczas swobodnej i kreatywnej zabawy dziecko rozwija zdolności motoryczne oraz wspiera procesy poznawcze.

Tablica manipulacyjna Little Dragon- bezpieczny prezent dla dziecka.

Inspirowane pedagogiką Marii Montessori, tablice manipulacyjne Little Dragon dedykowane są dzieciom w każdym wieku. Dobór elementów każdej tablicy jest przemyślaną kombinacją prostych przedmiotów z trudniejszymi elementami. Wszystko po to, by tablica rosła wraz z dzieckiem podążając za jego rozwojem motorycznym i poznawczym. Piękno i użyteczność naszych tablic tkwi w prostocie. W większości- monochromatyczne z wielu powodów. Ten najważniejszy- by nie przytłoczyć dziecka, tak żeby mogło skupić się na eksplorowaniu faktur i mechanizmów, których jest tu niemało. Ponadto tablice tworzone są w oparciu o terapeutyczne właściwości kolorów, których odpowiedni wybór może dodatkowo wspomóc rozwój na wybranej płaszczyźnie. 

Nasze tablice wykonane są z przyjaznych materiałów, co potwierdza Certyfikat Bezpieczeństwa Zabawek. Dzięki temu dziecko ma odpowiednie warunki do samodzielnego rozwijania umiejętności w bezpiecznej przestrzeni swojego domu. 

Zaopatrując się w tę wielofunkcyjną zabawkę osiągamy kilka korzyści. Wspieramy rozwój poznawczy i motoryczny dziecka, wzbogacamy wystrój wnętrza, a także zyskujemy cenny czas na wypicie kawy;)

Sprawdź inne kategorie naszych produktów

Sprawdź kolekcje kolorystyczne

Bestsellery