Produkty z wybranej kategorii

Koło manipulacyjne to mniejsza i okrąglejsza forma tablicy manipulacyjnej. Jest mniejsze, ale dzięki temu mobilne. Zróżnicowane elementy i przyjazna forma, zapewnia rozwój dziecka na wielu płaszczyznach.

Koło manipulacyjne Little Dragon- oryginalny prezent dla dziecka.

Wśród licznych propozycji zabawek manipulacyjnych, Little Dragon stworzył coś nietypowego. Zasuwki, zamki, rzepy i zębatki teraz na drewnianych, bukowych kołach!

Ta nietypowa forma pozwoli dziecku na kreatywny sposób zabawy, dzięki możliwości dotarcia do elementów z każdej strony. 

Forma geometryczna tej pomocy manipulacyjnej tworzy z niej elastyczną propozycję dla każdego dziecka. To zarówno wygodne rozwiązanie w podróży, jak i niezastąpiona pomoc edukacyjna w domu. Wybierając koło manipulacyjne dla dziecka mamy pewność, że wspieramy jego rozwój na wielu płaszczyznach podczas ciekawej, wciągającej zabawy. 

Na jakie konkretnie obszary wpływa zabawa kołem manipulacyjnym?

Z pewnością kształtuje procesy logicznego myślenia, poprawia koordynacje ręka-oko, ćwiczy małą motorykę, a także spostrzegawczość. Maluch poznaje również nowe mechanizmy i uczy się praktycznych umiejętności, jak np. wiązanie sznurowadeł. 

Nasze koła manipulacyjne wykonane są z przyjaznych materiałów, co potwierdza Certyfikat Bezpieczeństwa Zabawek. Dzięki temu dziecko ma odpowiednie warunki do samodzielnego rozwijania umiejętności podczas bezpiecznej zabawy.

Sprawdź inne kategorie naszych produktów

Sprawdź kolekcje kolorystyczne

Bestsellery