Sklep

Prezent urodzinowy dla dziecka – co wybrać?

Urodziny to niezwykle ważny i przełomowy moment dla całej rodziny, szczególnie te pierwsze. Chcąc sprawić przyjemność swojemu dziecku, rodzice i bliscy stają na głowie, by wybrać prezent, który spodoba się solenizantowi. W dzisiejszych czasach na rynku jest ogrom zabawek o różnym zastosowaniu. Na szczęście, obecnie wielu opiekunów zwraca uwagę nie tylko na atrakcyjność samej zabawki, ale także na jej walor edukacyjny. Szukają takich pomocy, które będą odpowiednie do wieku dziecka, by zabawka faktycznie wspierała jego rozwój.

Kierując się tymi wskazówkami, wciąż jednak zostaje nam całkiem szeroka gama pomysłów na prezent. Który więc będzie właściwy?

Tablica manipulacyjna – idealny prezent na urodziny

Nie da się ukryć, że żyjemy w czasach konsumpcjonizmu. Zjawisko to szczególnie widać po pokojach naszych dzieci. Często są wręcz zawalone zabawkami.

Czasem jednak warto wybrać jedną, ale naprawdę wartościową rzecz, która będzie inwestycją w rozwój i przyszłość dziecka.

Do takich wartościowych inwestycji z pewnością należy tablica manipulacyjna. Ta interaktywna zabawka zyskała ogromną popularność dzięki połączeniu nauki i zabawy w niezwykle ciekawej dla dziecka formie.

 

Zastanawiasz się czy tablica manipulacyjna to dobry prezent dla dziecka?

Dzięki zróżnicowanym elementom, które wspierają rozwój na wielu płaszczyznach, tablica sensoryczna sprawdzi się już u najmłodszych maluchów, podążając za ich funkcjami poznawczymi. Zawieszając tablicę na ścianie, stworzymy dziecku bezpieczną przestrzeń, do eksplorowania jej zawartości we własnym tempie, nie zagracając w ten sposób pomieszczenia. Damy tym samym dziecku przestrzeń na swobodną zabawę elementami, które aktualnie najbardziej go zaciekawią.

Tablica manipulacyjne Little Dragon

Tablice edukacyjne Little Dragon to doskonały prezent na urodziny dla dziecka. Są wykonane z odpowiednich materiałów, co potwierdzają certyfikaty bezpieczeństwa. Posłużą wiele lat dając dziecku możliwość niezwykłej zabawy: poprzez majsterkowanie, odkrywanie mechanizmów i motoryczne wyzwania.

Tablica manipulacyjna to edukacyjna zabawka, która spodoba się nie tylko dziecku, ale także da chwilę wytchnienia rodzicom, a także ozdobi dziecięcy pokój czy kącik.